tel 88044527 -88035323 sms 30007650005145
Tarahan Parseh Tarahan Parseh banner banner banner banner banner
logo logo1
رویدادها
1392/12/21
تفاهم نامه همکاری
تفاهم نامه همکاری مابین پژوهشگاه حمل و نقل طراحان پارسه و دانشگاه علوم انسانی و فنی لوسوفونا (ULHT)
کنفرانس ها
1393/06/27
کنفرانس ملی مهندسی ارزش و مدیریت هزینه
در حال پذیرش مقاله
وضعیت آب و هوا

Mahmoud.Saffarzadeh@parsehtri.com

Saffar_m@modares.ac.ir

دکتر محمود صفارزاده (مشاور ارشد)

دکتری راه و ترابری

Babak.Mirbaha@parsehtri.com

بابک میربها (ریاست)

دکتری راه و ترابری

Morteza.Amraji@parsehtri.com

مرتضی اسدامرجی

دانشجو دکتری راه و ترابری

Shahab.Hassanpour@parsehtri.com

شهاب حسن پور

دانشجو دکتری راه و ترابری

Alireza.Mahpour@parsehtri.com

علیرضا ماهپور

دانشجو دکتری برنامه ریزی حمل و نقل

Sherafatipour@parsehtri.com

سعید شرافتی پور

دانشجو دکتری برنامه ریزی حمل و نقل

Hossein.oliaee@parsehtri.com

محمد حسین نوروزاولیائی

دانشجو دکتری برنامه ریزی حمل و نقل

Mohammad.Yousefikia@parsehtri.com

محمد یوسفی کیا

دانشجو دکتری برنامه ریزی حمل و نقل

Yashar.Zeinali@parsehtri.com

یاشار زینالی فرد

دانشجو دکتری راه و ترابری

Majid.Zabihi@parsehtri.com

مجید ذبیحی

دانشجو دکتری راه و ترابری

Navid.Nadimi@parsehtri.com

نوید ندیمی

دانشجو دکتری راه و ترابری

m_soltani1354@yahoo.com

محمد سلطانی

کارشناس ارشد راه و ترابری

transportjournal@iste.ir

فروز روشن بین

کارشناس ارشد مدیریت اطلاعات

Kamran.Rahimi@parsehtri.com

کامران رحیمی

کارشناس ارشد برنامه ریزی حمل و نقل

Pouria.Zanganeh@parsehtri.com

پوریا زنگانه

کارشناس ارشد برنامه ریزی حمل و نقل

mehdi.meshkani@gmail.com

سیدمهدی مشکانی

کارشناسی ارشد راه و ترابری

Milad_Mehdizadeh@ymail.com

میلاد مهدی زاده

کارشناسی ارشد برنامه ریزی حمل و نقل

azarakhsh_salem@yahoo.com

آذرخش سالم

کارشناسی ارشد برنامه ریزی حمل و نقل

Alireza.Adibfar@parsehtri.com

علیرضا ادیب فر

کارشناسی ارشد برنامه ریزی حمل ونقل

S.RamtinBagheri@parsehtri.com

رامتین باقری

کارشناسی ارشد راه و ترابری

Maryam.Yadak@parsehtri.com

مریم یدک

کارشناسی ارشد برنامه ریزی حمل ونقل

A_rasouli_A@yahoo.com

امیر رسولی

کارشناسی ارشد برنامه ریزی حمل ونقل

navid.amirpashaei@gmail.com

نوید امیرپاشایی

کارشناسی ارشد راه وترابری

Hooman.Alenoori@parsehtri.com

هومن آل نوری

کارشناسی ارشد برنامه ریزی حمل ونقل

smsarabi@gmail.com

محسن سرابی

کارشناسی ارشد برنامه ریزی حمل و نقل


Amirhosein.baghestani@yahoo.com

امیرحسین باغستانی

کارشناسی ارشد برنامه ریزی حمل ونقل

Reza.Asadolahi@parsehtri.com

رضا اسد اللهی

کارشناسی ارشد راه و ترابری

Hamed.Sheikhpour@parsehtri.com

حامد شیخ پور

کارشناسی ارشد راه و ترابری

Mostafa.Masoudi@parsehtri.com

محمد مصطفی مسعودی

کارشناسی ارشد راه و ترابری

Abolfazl.Taherpour@parsehtri.com

ابولفضل طاهر پور

کارشناس ارشد راه و ترابری

Mehdi.yazdanpanah@parsehtri.com

مخدی یزدان پناه

کارشناسی ارشد راه وترابری

Ali.Khodabandehloo@parsehtri.com

عای خدا بنده لو

متخصص طراحی هندسی

Ahmadreza.Soleimani@parsehtri.com

احمدرضا سلیمان میگونی

کارشناسی تکنولوژی ترافیک شهری

Sheida.Roshankhah@parsehtri.com

شیدا روشن خواه

کارشناسی مهندسی عمران- عمران

Arezu.bohlooli@gmail.com

آرزو بهلولی

کارشناسی تکنولوژی ترافیک شهری

Consulting Colleagues

دکتر امیررضا ممدوحی

دکتری برنامه ریزی حمل ونقل

دانشگاه تربیت مدرس

Mamdoohi@modares.ac.ir

دکتر سید احسان سید ابریشمی

دکتری برنامه ریزی حمل ونقل

دانشگاه تربیت مدرس

Ehsan.Abrishami@gmail.com

دکتر ابولفضل محمدیان

دکتری برنامه ریزی حمل ونقل

University of Illinois at Chicago

kouoros@uic.edu

دکتر مجید سروی

دکتری برنامه ریزی حمل ونقل

Monash University-Australia

majid.sarvi@eng.monash.edu.au

دکتر علی پیردوانی

دکتری مهندسی ترافیک

Hasselt University- Belgium

ali.pirdavani@uhasselt.be

دکتر علی خاکساری رفسنجانی

دکتری برنامه ریزی حمل ونقل

akhaksari@yahoo.com

دکتر محسن زاهدی

دکتری راه و ترابری

zahedi_mn@yahoo.com

دکتر صابر ناصر علوی

دکتری راه و ترابری

ssna60@yahoo.com

دکتر قربانعلی سعیدی

دکتری مدیریت آموزش

gh.saeedi@yahoo.com

دکتر علی کیوانفر

دکتری مدیریت انرژی پایدار

University Technology Malaysia (UTM)

Alikeyvanfar@gmail.com

دکتر آرزو شفقت

دکتری برنانه ریزی حمل و نقل

University Technology Malaysia (UTM)

Arezou.shafaghat@gmail.com

روزبه بلوکیان رودسری

Technische Universität Berlin- Germany

boloukian@ztg.tu-berlin.de

محسن فلاح زواره

دکتری برنامه ریزی حمل ونقل

حسام شعبانی ورکی

کارشناسی ارشد راه و ترابری

hesam@shabaniverki.com

کلیه حقوق این وب سایت برای پژوهشکده حمل و نقل طراحان پارسه محفوظ مي باشد.
طراحی و برنامه نویسی توسط نگاران سیستم