tel 88044527 -88035323 sms 30007650005145
Tarahan Parseh Tarahan Parseh banner banner banner banner banner
logo logo1
رویدادها
1392/12/21
تفاهم نامه همکاری
تفاهم نامه همکاری مابین پژوهشگاه حمل و نقل طراحان پارسه و دانشگاه علوم انسانی و فنی لوسوفونا (ULHT)
کنفرانس ها
1393/01/30
سیزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک
همکاری سیزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک و پژوهشگاه حمل و نقل طراحان پارسه (اسفند 92)
وضعیت آب و هوا

پژوهشگاه حمل و نقل طراحان پارسه با بهره گیری از تجارب و تخصص اساتید دانشگاهی و همچنین دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های راه و ترابری و برنامه ریزی حمل و نقل در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد، از پیشگامان طراحی و برنامه ریزی در فیلدهای مختلف حمل و نقل می باشد.

دکتر محمود صفار زاده

دکتری تخصصی برنامه ریزی فرودگاه

Mahmoud.Saffarzadeh@parsehtri.com

Saffar_m@modares.ac.ir

بابک میربها (ریاست )

دکتری تخصصی مهندسی راه و ترابری

Babak.Mirbaha@parsehtri.com

مرتضی اسد امرجی

دانشجوی دکتری تخصصی مهندسی راه و ترابری

Morteza.Amraji@parsehtri.com

شهاب حسن پور

دانشجوی دکترای تخصصی مهندسی برنامه ریزی و حمل و نقل

Shahab.Hassanpour@parsehtri.com

علیرضا ماهپور

دانشجوی دکترای تخصصی مهندسی برنامه ریزی و حمل و نقل

Alireza.mahpour@parsehtri.com

سعید شرافتی پور

دانشجوی دکترای تخصصی مهندسی برنامه ریزی و حمل و نقل

Sherafatipour@parsehtri.com

محمد حسین نوروز علیایی

دانشجوی دکترای تخصصی مهندسی برنامه ریزی و حمل و نقل

Hossein.oliaee@parsehtri.com

مجید ذبیحی طاری

دانشجوی دکتری تخصصی مهندسی راه و ترابری

Majid.Zabihi@parsehtri.com

نوید ندیمی

دانشجوی دکتری تخصصی مهندسی راه و ترابری

Navid.Nadimi@parsehtri.com

محمد سلطانی

کارشناس ارشد مهندسی راه و ترابری

m_soltani1354@yahoo.com

فروز روشن بین

کارشناس ارشد مدیریت اطلاع رسانی

transportjournal@iste.ir

کامران رحیمی

کارشناس ارشد عمران- برنامه ریزی حمل و نقل

Kamran.Rahimi@parsehtri.com

پوریا زنگانه

کارشناس ارشد مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل

Pouria.Zanganeh@parsehtri.com

سید مهدی مشکانی

کارشناسی ارشد مهندسی راه و ترابری

mehdi.meshkani@gmail.com

آذرخش سالم

کارشناس ارشد مهندسی برنامه ریزی حمل و نقل

azarakhsh_salem@yahoo.com

سید رامتین باقری

کارشناس ارشد مهندسی راه و ترابری

SeyedRamtin.Bagheri@parsehtri.com

هومن آل نوری فروشانی

کارشناس ارشد مهندسی راه و ترابری

Hooman.Alenoori@parsehtri.com

امیرحسین باغستانی

کارشناس ارشدبرنامه ریزی حمل و نقل

Amirhosein.baghestani@yahoo.com

رضا اسداللهی

کارشناس ارشد مهندسی راه و ترابری

Reza.Asadolahi@parsehtri.com

حامد شیخ پور

کارشناس ارشد مهندسی راه و ترابری

Hamed.sheikhpour@parsehtri.com

امیر رسولی

کارشناس ارشد عمران-برنامه ریزی حمل و نقل

A_Rasouli_A@yahoo.com

نوید امیرپاشایی

کارشناس ارشد عمران - راه و ترابری

navid.amirpashaei@gmail.com

سید محسن سرابی

کارشناس ارشد عمران-برنامه ریزی حمل و نقل

smsarabi@gmail.com

مهدی یزدان پناه

کارشناس ارشد مهندسی راه و ترابری

Mehdi.yazdanpanah@parsehtri.com

علی رضا ادیب فر

کارشناس ارشد عمران- برنامه ریزی حمل و نقل

a_adibfar@yahoo.com

علی خدابنده لو

متخصص طراحی هندسی

Ali.Khodabandehloo@parsehtri.com

احمدرضا سلیمانی میگونی

کارشناس تکنولوژی حمل و نقل

Ahmadreza.Soleimani@parsehtri.com

شیدا روشن خواه

کارشناس مهندسی عمران

Sheida.Roshankhah@parsehtri.com

محمدسینا سمنارشاد

کارشناسی مهندسی عمران-عمران

semnarshadsina@yahoo.com

آرزو بهلولی

کارشناس حمل و نقل و ترافیک

Arezu.bohlooli@gmail.com

زهرا اصلانی

کارشناس ارشد برنامه ریزی توسعه منطقه ای

Consulting Colleagues

دکتر امیررضا ممدوحی

دکتری تخصصی مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل

Mamdoohi@modares.ac.ir

دکتر سید احسان سید ابریشمی

دکتری تخصصی مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل

Ehsan.Abrishami@gmail.com

دکتر ابولفضل محمدیان

دکتری تخصصی مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل

kouoros@uic.edu

دکتر مجید سروی

دکتری تخصصی مهندسی راه و ترابری

دانشگاه موناش استرالیا

majid.sarvi@eng.monash.edu.au

دکتر علی پیردوانی

دکتری تخصصی مهندسی ترافیک

دانشگاه هاسلت بلژیک

ali.pirdavani@uhasselt.be

دکتر علی خاکساری رفسنجانی

دکتری تخصصی مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل

akhaksari@yahoo.com

دکتر محسن زاهدی

دکتری تخصصی مهندسی راه و ترابری

zahedi_mn@yahoo.com

دکتر سید صابر ناصر علوی

دکتری تخصصی مهندسی راه و ترابری

ssna60@yahoo.com

دکتر قربانعلی سعیدی

دکتری تخصصی علوم تربیتی

gh.saeedi@yahoo.com

دکتر علی کیوان فر

دکتری تخصصی مدیریت انرژی پایدار

دانشگاه UPM- مالزی

Alikeyvanfar@gmail.com

دکتر آرزو شفقت

دکتری تخصصی مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل

دانشگاه UPM- مالزی

Arezou.shafaghat@gmail.com

دکتر بهروز ثقفی

دکترای تخصصی روسازی راه

دانشگاه لیورپول انگیس

behrooz_saghafi@gmail.com

روزبه بلوکیان رودسری

دانشجوی دکتری تخصصی مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل

دانشگاه فنی برلین - آلمان

boloukian@ztg.tu-berlin.de

حسام شعبانی ورکی

کارشناس ارشد مهندسی عمران- راه و ترابری

hesam@shabaniverki.com

محسن فلاح زواره

کارشناسی ارشد مهنسی عمران- برنامه ریزی حمل و نقل

کلیه حقوق این وب سایت برای پژوهشکده حمل و نقل طراحان پارسه محفوظ مي باشد.
طراحی و برنامه نویسی توسط نگاران سیستم